א.א ליאור מנעולים

 

  • נייד: 0544485530
  • טלפון : 03-5377244
  • ראשון עד חמישי : 09:00am - 05:00pm
search cart

התקנת דלתות

דלתות פנים או חוץ, דלתות מעץ או מזכוכית, דלתות פלדה או דלתות אלומיניום. כל דלת זקוקה להתקנה וכדי להתקין את הדלת במקומה כמו שצריך יש צורך באיש מקצוע, מתקין דלתות, המכיר את התחום ויודע כיצד להתקין את הדלת שלכם בצורה מושלמת. ב א.א מנעולים מבצעים התקנת דלתות מכל הסוגים ובכל מקום.
איזו דלת לבחור?
לפני שמתקינים דלת צריך לבחור אחת. בחירת דלת צריכה להיות בהתאם לצרכים שלכם – אם מדובר בדלת כניסה הקפידו על רכישת דלת פלדה בטיחותית בעלת מנעול משוכלל ומתקדם למניעת פריצות. אם אתם זקוקים לדלתות פנים אולי תעדיפו להשקיע דווקא בעיצוב.
דלתות מסוגים שונים
כולנו צריכים דלתות, וכמעט בכל מקום בו אנו מסתובבים קיימות סביבנו דלתות רבות ומגוונות. כיום מיוצרות בשוק דלתות רבות מסוגים שונים, מחומרים שונים ולמטרות שונות. לפעמים דלת מסוימת יכולה להיות שונה בהתקנתה מדלת אחרת. למשל דלת כניסה מפלדה תהיה בעלת התקנה שונה מאשר דלת פנים מעץ. גם גודלה של הדלת משפיע על התקנתה. לכן, כאשר זקוקים להתקנת דלת או דלתות בבית או במשרד, חשוב להיעזר באיש מקצוע שיידע בדיוק כיצד להתקין את הדלתות השונות.
התקנת דלתות במחיר משתלם
לפעמים, בעיקר כשמדובר בדלתות כניסה, דלת עשויה להיות עסק יקר. בייחוד כאשר מדובר בדלת מעוצבת ומשוריינת. לכן כדאי לקחת בחשבון שגם התקנת דלתות מסוגים שונים תהיה בעלת מחירים שונים. דלת מורכבת ומשוכללת יותר תהיה גם בעלת התקנה יקרה יותר. עם זאת, חשוב לדעת כי ניתן להתקין דלתות גם במחירים אטרקטיביים, צריך רק לחפש אותם. אצלנו בא.א מנעולים תמצאו אפשרויות משתלמות להתקנת כל סוגי הדלתות.

ליאור א.א מנעולים

שותף א.א ליאור מנעולים

אתר: aalocks.co.il
עוד בקטיגוריה « התקנת מערכות מאסטר

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

למעלה

הרשמו למבצעים

צרו קשר

כתובת הרכב 8, תל אביב

טלפון :03-5377244

פקס :03-6882361

דואר אלקטרוני This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

תמיכת לקוחות

תמיכת משווקים

שעות פתיחה

ראשון-חמישי: ....... 8.00 עד 18.00

שישי: ............. 9.00 עד 15.00

שבת: ........... סגור

מקבלים כרטיסי אשראי

Top of Page